راهنمای خرید کیف دوشی تاریخ ثبت : 1398/06/17_9:31

راهنمای خرید کیف دوشی


امروزه اهمیت لباس ها و اکسسوری ها و ست کردن آن ها برای خانم ها و آقایان امری ضروریست .

راهنمای خرید کیف دوشی

امروزه اهمیت لباس ها و اکسسوری ها و ست کردن آن ها برای خانم ها و آقایان امری ضروریست .خصوصا برای خانم ها ست کردن و شیک پوشی بسیار پر اهمیت است.

برخلاف باور برخی کیفها فقط وسیله ای برای حمل لوازم روزمره ما نیستند!بلکه یکی از اکسسوری های خاص و مهم در استایل شما به شمار می رود ، پس باید در انتخاب آنها دقت کنید.

از بین انواع کیفها پرکاربرد ترین آنها در طول روز کیفهای حمایلی یا شانه ای هستند که در طول روز همراه شما خواهند بود .کیفهای دوشی در مدل ها و با جنس های مختلف در بازار موجود هستند.

از آنجا این نوع کیف بسیار پر استفاده بوده و مدت زیادی را از آن استفاده خواهید کرد بهتر این است که آن را از جنسی مقاوم و ماندگار تهیه کنید که بهترین آن کیف هایی از جنس چرمی می باشد .

زیرا چرم یکی از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه ای است که درمقابل فرسایش مقاوم است و همینطور برای مدت زمان طولانی می توان از آن استفاده کرد .از دیگر ویژگی های کیف های چرمی می توان به  داشتن ظاهری شکیل و کلاسیک اشاره کرد .اما کیف های چرمی به دلیل داشتن قیمت نسبتا بالا برای عموم مردم قابل استفاده نیست.

در این مقاله قصد داریم چند نکته را برای خرید یک کیف دوشی مناسب برای شما بازگو کنیم.توجه به این نکات هنگام خرید کیفهای دوشی شما بسیار با اهمیت می باشد.

این نکات عبارت اند از:

ظاهری زیبا وشکیل

به دلیل همراه داشتن این کیفهای حمایلی در طول روز و اهمیت آن در استایل شما ، ظاهر و طراحی آن بسیار پراهمیت است . سعی کنید کیف حمایلی تان در عین زیبایی دارای ظاهری شیک و کلاسیک باشد.

دسته بندی درست کیفها براساس طرح

بطور کلی کیفها با توجه به سلیقه ونظر طراح آن دارای طرح ها و مدل های متفاوتی هستند .

به عنوان مثال رویه ی برخی کیف ها دارای حکاکی ، سنگدوزی ، سوزن دوزی ویا …

می باشد و برخی از آن ها دارای ظاهری ساده و کلاسیک می باشد که باید با توجه به شرایط و محیطی که قصد استفاده از آن را دارید طرح و سبک آن را انتخاب کنید .

جنس مقاوم

همانطور که در قبل اشاره شد بهترین جنس برای کیفهای حمایلی شما دارا بودن جنس چرمی است .

قابلیت استفاده بصورت دستی و شانه ای

کیفهای دوشی شما باید دارای بند بلند مناسب برای استفاده بصورت شانه ای باشد .

برخی کیفها علاوه بر بند بلند درای یک دسته ی کوچک برای استفاده بصورت دستی می باشند.

دارای فضای داخلی مناسب

کیف شما باید دارای فضای کافی برای قرار گیری سایر لوازم شما داشته باشد .برخی کیفها دارای فضاهای متعدد برای ذسته بندی لوازم موردنیازتان می باشند .اما برخی دیگر دارای فضای تک قسمتی و نسبتا بزرگ می باشند.

وزن مناسب

به دلیل اینکه این محصول جزء کیف های مورد استفاده روزانه می باشد ومعمولادر تمام طول روز همراهتان می باشد باید وزن مناسبی داشته باشد .

توجه داشته باشید این نوع از کیف ها به دلیل جاداری زیاد برای قرار گیری انواع لوازم خود به خود وزن نسبتا بالا تری نسبت به سایر کیف ها دارند پس باید کیفی را انتخاب کنید که وزن مناسبی داشته باشد تا حمل آن سخت و خسته کننده نشود.

کیفیت دوخت

هنگام خرید به نوع دوخت ودرزهای دوخته شده توجه کنید .در صورت امکان کیف های دست دوز را خریداری نمایید .دست دوز بودن کیفها می تواند یک ویژگی فوق العاده برای آن بشمار برود زیرا دوام و مقاومت دوخت دست دوز بسیار زیاد است و به شما این اطمینان را می دهد که بتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید .

اگر کیف حمایلی شما دارای زیپ و قفل و بست می باشد به دوخ این قسمت ها و مقاومت دوخت آن ها توجه کنید.

استحکام کیف

از آنجا که کیف حمایلی شما باید لوازم و وسایل نسبتا زیادی را با خود حمل کند طبیعتا وزن بیشتری را باید تحمل کند .به همین دلیل باید به جنس آستری ها ی داخلی ورویه ی کیف توجه کنید.

 

با سپاس از همراهی شما 

چرمینوکا برندی نام آشنا در خرید چرم در کرج / هدایای تبلیغاتی چرم در کرج / خرید کیف چرم در کرج.چرمینوکا با اتکاء بر اجرای سیاست های از پیش تعیین شده و با تلاشی بی وقفه در مسیر تولید ، سعی به ایجاد ارتباطی پایدار با مشتریان، ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش سهم خود از بازار چرم در داخل و خارج از ایران را دارد.کلمه کلیدی :

راهنمای خرید کیف دوشی

نام نویسنده :شکیبا خلج/الگام